Bylo

Těžiště tělesa

Jak pracují naši prváci ve fyzice? Musí to mít těžké. Ve škole se viděli měsíc a od té doby jsou zavřeni doma, kde se věnují studiu. Nepoznali se navzájem, nepoznali školu, nepoznali ani své učitele.

Štítky:

Martin Mlečka druhý v celostátním kole zeměpisné olympiády

Martin Mlečka po suverénním vítězství v krajském kole uspěl i v celostátním kole ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY, když obsadil druhé místo.

Chemická olympiáda

Valentina se v konkurenci 88 soutěžících určitě neztratila a vylepšila svoje loňské umístění. Martin obsadil 4. místo ve vyšší kategorii, jen několik setinek bodu za medailovými příčkami.

Nad fotografií z rodinného alba

Na začátku dubna proběhlo další kolo Olympiády v českém jazyce, tentokrát KRAJSKÉ. Musíme organizátory opět pochválit za nosné téma slohové práce, které jistě přineslo soutěžícím mnoho možností a nápadů.

Hravé kapaliny

Chemický kroužek pro veřejnost
28. dubna 2021

Le velký QUIZ

Ve čtvrtek 25. 3.

Martin Mlečka - úspěch v zeměpisné olympiádě

Martin Mlečka letos opět suverénně zvítězil v krajském kole zeměpisné olympiády a vybojoval si postup do celostátního finále, které proběhne koncem dubna.
Gratulujeme a držíme pěsti!

VÝSLEDKY BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

Školní kolo biologické online olympiády proběhlo nakonec úspěšně online formou. 

Kategorie B (1. a 2. ročník) se zúčastnilo 8 studentek a nejvyššího bodového hodnocení dosáhly Martina Pirochtová (1.C) a Eliška Dvořáková (2.C). Holky jsou přihlášené do kola krajského.

Projektová výuka 2021

Do konce dubna si můžete rezervovat místo na PV 2021. Rybníček a "broďáky" budou i letos.

Vaříme a pečeme anglicky

Nejen angličtinou živ je člověk. Taky se občas musí jíst. Ale když to spojíte, vznikne anglické jídlo! Pryč jsou časy, kdy byla anglická kuchyně spojována se špatným vařením.

Stránky

Subscribe to Bylo