Antikvariát na Elgartce

I staré knihy chtějí u někoho být. Tentokrát se to povedlo. Čtěte, jak dopadl přenosný antivariát u Danečka (převzato z facebooku se svolením autora):

Vážení přátelé,
Antikvariát U Danečka měl obrovský úspěch! Všem, kdo si odnesl knihu (nebo 20) moc děkuju. To, že mi zbyde sotva polovina všech knih, jsem opravdu nečekal. Doufám, že jste si tuto miniakci užili stejně jako já! Ať už ano nebo ne, pokud chcete, napište mi, jaké byly vaše dojmy :)

A teď pozor! Nestihli jste se do antikvariátu U Danečka stavit? Nebyli jste snad ve škole? Nebo jste se stavili, ale přesto máte pocit, že byste si mohli vzít ještě jednu z těch knížek, která se na vás tak potutelně usmívala? Nic si nezoufejte! Díky spoustě ohlasů a svolení pana Pešky zůstává antikvariát U Danečka v komorní podobě otevřen až do zítřejšího odpoledne (leč tentokrát už bez jeho úžasného antikváře)! Dolů přikládám fotku současné podoby antikvariátu.

Jediné o co vás prosím, jelikož u knih nebude nikdo, kdo by je hlídal, je tohle: Chovejte se, prosím, k těm knihám hezky. Dnes jste to zvládli na výbornou, takže se o ně nebojím, nicméně vás přesto chci upozornit, že knížky už nejsou nejmladší a byla by škoda, kdyby se jim něco stalo.

Typ článku: