Elgartka - vícemistři Brna v malé kopané!

Dne 21.5. 2015 měli naši fotbalisté úspěch. Na přeboru Středních škol města Brna v malé kopané vybojovala reprezentace našeho gymnázia cenné stříbro. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 škol. Turnaj měl vysokou úroveň díky celé řadě registrovaných hráčů.

V základní skupině náš tým porazil Gymnázium, třída Kapitána Jaroše, Biskupské gymnázium, ISŠA Brno a poté ve finálové skupině jsme porazili SŠTE Olomouckou. Podlehli jsme jen v posledním zápasu SZŠ Merhautové.

Všichni naši hráči podali skvělý výkon, kapitán týmu Jan Bílek dokázal střelit tři branky a hlavně vedl tým i v těžkých chvílích turnaje. Druhým nejúspěšnějším střelcem byl Robin Krumpholc, kterému se také podařilo vstřelit tři branky, Zdeněk Fojtl dal dva góly a Matěj Venclík jeden. Další hráči týmu byli David Kříž, Martin Franěk, Sarmed Sajed, Adam Blažek, Adam Jan. Samozřejmě nic by se nepovedlo bez skvělého brankáře Vojtěcha Pollaka ze třídy 1.C.

 

Naši hráči se dokázali v velké konkurenci prosadit a bylo na nich vidět, že až do konce hráli s nadšením, což se odrazilo i na výsledcích.  

Štítky:

Typ článku: