Elgartiana

Elgartiana, toho jména druhá

Pokud jste v sobotu 24. listopadu 2018 zabloudili na roh ulic Nováčkovy a Elgartovy… Ale ne. Tohle přece známe, ohradí se pravidelní čtenáři webových stránek Elgartky. Přesně těmito slovy přece začínal článek z 26.

Elgartiana II – pozvánka

Bojíte se? Nebojte se! Přijďte na Elgartku na netradiční divadelní představení, spíše interaktivní výstavu, na níž si sami spouštíte zvolené exponáty.

Příběh pana Elgarta - jaký byl?

S listopadem je spjat celorepublikový festival Den poezie. A stejně jako loni, i letos se do něj zapojila Elgartka. Pamatujete na projekt s názvem Elgartiana? Proběhl 22. listopadu 2014. Letos jsme chtěli přijít s něčím jiným, novým.

Příběh pana Elgarta - pozvánka

Pan Elgart byl sám. Nevěděl, kým je, kde je ani jak se dostal tam, kde právě byl. Ale měl ÚKOL!

Elgartiana: The Movie

Ač od listopadu uběhlo již hodně času, povedlo se nám dodělat film z projektu Elgartiana až teď. Celé to má patnáct minut a snad to zachycuje atmosféru, smysl a dojmy z celé akce. Za spoustu práce si uznání zaslouží zejména Tomáš Jašíček, který to nejen celé natočil, ale i sestříhal.

Elgartiana - trailer

Po dlouhých třech měsících mlčení se vracíme k projektu Elgartiana. Tentokrát upoutávkou na chystaný krátký film dokumentující atmosféru Elgartiany a vůbec koncepci celé události.

Elgartiana - Den poezie 2014

Pokud jste v sobotu 22. listopadu 2014 zabloudili na roh ulic Nováčkovy a Elgartovy, mohly vás zaujmout plakátky a šipky na budově gymnázia. "Elgartiana", psalo se tam - a také "netradiční divadelní představení".

Subscribe to Elgartiana