prezentace

ERGEBNISSE DES DEUTSCHEN WETTBEWERBES

Hallo Leute!

Hier sind die Ergebnisse des deutschen Wettbewerbs:

  1. Platz - Klára Vančurová

  2. Platz - Elizabeta Petrová

ACHTUNG! ACHTUNG! WETTBEWERB!

ACHTUNG! ACHTUNG!

Wir laden euch zu einem Wettbewerb in der deutschen Sprache ein.

Bildet die Powerpoint – Präsentation (10 Slide) über einen Bezirk oder ein Gebiet in der Tschechischen Republik, wohin ihr

Rétoritéka – Prezentační soutěž

V úterý 3. března od 10:45 se ve třídě 213 uskuteční školní kolo soutěže Rétoritéka – Prezentační soutěž. Všichni zájemci vítáni. Přihlášky a více informací: prof. Křeček, kabinet ANJ.

Témata pro školní kolo jsou následující:

  • Senioři ve společnosti

Zima jak na Sibiři – čtvrtý ročník konference Cestou necestou

Kdo se bojí, nesmí. Zasloužilo by to pokračování, ale  bude vám to muset stačit. Doplňte si ostatně sami: do lesa, cestovat, na Sibiř, na Elgartku, do Podolí, do lékárny… Tolik možností – a ani jedna nemusí být správně. Navíc je celé to přísloví úplně špatně.

Rétoritéka 2019 – finále na Elgartce

O Prezentační soutěži – od loňska Rétoritéce – už na těchto stránkách není možno psát. Vše možné i nemožné jsme již prozradili v minulých letech. Můžete se přesvědčit sami:

Rétoritéka – Prezentační soutěž 2018/2019

Fotbal, basketbal, tenis, běh na 100 metrů nebo rychlobruslení, to jsou všechno jednoduché disciplíny. Kdo získá víc bodů nebo je rychlejší, vyhrál. Ale jak hodnotit výrazně subtilnější disciplíny? Nebo dokonce disciplíny intelektuální?

Rétoritéka – Prezentační soutěž v novém hávu

V několika minulých letech se na Gymnáziu Elgartova konala Prezentační soutěž. V tomto roce mělo finálové kolo proběhnout právě u nás… a všechno se změnilo!

Prezentační soutěž 2017 - finále

Finále Prezentační soutěže se tento rok konalo ve čtvrtek 9. března na Klasickém a španělském gymnáziu v Brně-Bystrci.

Prezentační soutěž 2017 - školní kolo

Prezentační soutěže se tento rok zúčastnili čtyři stateční: Vojtěch Vágner a Barbora Šíblová ze 2.A a Adéla Jamborová a Veronika Babirádová z 1.C. Soutěž byla nejvyrovnanější za všechny roky její existence na Elgartce. Vojta měl graficky nejlépe zpracovanou prezentaci.

Prezentační soutěž 2017

Jako již několik let, i v tomto školním roce proběhne Prezentační soutěž. Školní kolo bude ve středu 8. února, meziškolní pak o měsíc později. Témata pro školní kolo jsou následující:

Stránky

Subscribe to prezentace