úspěchy

X. jubilejní online ročník Memoriálu Rosti Čtvrtlíka má svou vítězku – naši Lucii Rožcovou!

Již 10 let pořádá Gymnázium Děčín a Čtvrtlístek z.s. celorepublikovou soutěžní přehlídku mladých recitátorů. Studenti, které oslovila poezie, rádi recitují nebo se věnují dramatizaci textu, jsou většinou ti nejlepší ze školních kol recitačních soutěží.

Příroda skrz hrdlo kosa se probouzí aneb Kniha, kterou jednou napíšu

Pravidelně na konci listopadu přichází na všechny střední školy nabídka další olympiády v českém jazyce. Vyučující českého jazyka následně vybízí své studenty k hojné účasti a většinou se 15 až 20 studentů rozhodne školní kolo absolvovat.

Martin Mlečka druhý v celostátním kole zeměpisné olympiády

Na závěr školního roku jsem se zúčastnil celostátního kola Zeměpisné olympiády v Jílovém u Prahy.

Úspěch v zeměpisné olympiádě

Studenti Martin Mlečka a Daniel Krajíček reprezentovali naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády, které se uskutečnilo ve středu 26. 2. na Pedagogické fakultě MUNI.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL SŠ DÍVKY

V úterý 4.6. 2019 se konal v beachvolejbalovém areálu Sokolák tradiční turnaj ve středoškolském plážovém volejbalu. 

Proč jela 1.C do Prahy

Dne 30. 5. 2019 navštívila celá třída 1.C Národní technické muzeum v Praze. Vstup byl zdarma, platili jsme jen (spíše symbolickou) cenu dopravy. Jak je to možné?

Štítky:

Eliška Kalinová - 1. místo v krajském kole konverzační soutěže v ruském jazyce

diplom1

22.3.2019 se v Brně uskutečnilo krajské kolo konverzační soutěže v ruském jazyce. Na 1. místě skončila naše studentka Eliška Kalinová ze 2.B. Blahopřejeme!!! Děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se do Prahy.

Elgartka se ve světě koleček a křížků neztratila!

Po velmi příjemném školním turnaji v piškvorkách jsme se rozhodli, že by byla škoda nechat náš zápal (a snad i trochu toho talentu) spát. Složili jsme dva pětičlenné týmy, které jely 5.

6. místo v celostátním kole SUDOKU

V pátek 8.6.2018 se konalo ve Vida centru celostátní finále soutěže tříčlenných družstev v řešení sudoku. Náš tým ve složení Pavla Mrhačová, Michaela Svobodová a Lukáš Mikuš se umístil na 6. místě. Gratulujeme.

Stránky

Subscribe to úspěchy