úspěchy

Příroda skrz hrdlo kosa se probouzí aneb Kniha, kterou jednou napíšu

Pravidelně na konci listopadu přichází na všechny střední školy nabídka další olympiády v českém jazyce. Vyučující českého jazyka následně vybízí své studenty k hojné účasti a většinou se 15 až 20 studentů rozhodne školní kolo absolvovat.

Martin Mlečka druhý v celostátním kole zeměpisné olympiády

Na závěr školního roku jsem se zúčastnil celostátního kola Zeměpisné olympiády v Jílovém u Prahy.

Úspěch v zeměpisné olympiádě

Studenti Martin Mlečka a Daniel Krajíček reprezentovali naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády, které se uskutečnilo ve středu 26. 2. na Pedagogické fakultě MUNI.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL SŠ DÍVKY

V úterý 4.6. 2019 se konal v beachvolejbalovém areálu Sokolák tradiční turnaj ve středoškolském plážovém volejbalu. 

Proč jela 1.C do Prahy

Dne 30. 5. 2019 navštívila celá třída 1.C Národní technické muzeum v Praze. Vstup byl zdarma, platili jsme jen (spíše symbolickou) cenu dopravy. Jak je to možné?

Štítky:

Eliška Kalinová - 1. místo v krajském kole konverzační soutěže v ruském jazyce

diplom1

22.3.2019 se v Brně uskutečnilo krajské kolo konverzační soutěže v ruském jazyce. Na 1. místě skončila naše studentka Eliška Kalinová ze 2.B. Blahopřejeme!!! Děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se do Prahy.

Elgartka se ve světě koleček a křížků neztratila!

Po velmi příjemném školním turnaji v piškvorkách jsme se rozhodli, že by byla škoda nechat náš zápal (a snad i trochu toho talentu) spát. Složili jsme dva pětičlenné týmy, které jely 5.

6. místo v celostátním kole SUDOKU

V pátek 8.6.2018 se konalo ve Vida centru celostátní finále soutěže tříčlenných družstev v řešení sudoku. Náš tým ve složení Pavla Mrhačová, Michaela Svobodová a Lukáš Mikuš se umístil na 6. místě. Gratulujeme.

Pod povrchem je první místo!

Gratulujeme naším studentkám Tereze Sedlářové, Tereze Obdržálkové a Simoně Škrabalové ze 2.C, které se umístily na prvním místě ve výtvarné soutěži Pod povrch.

Stránky

Subscribe to úspěchy