úspěchy

Elgartka se ve světě koleček a křížků neztratila!

Po velmi příjemném školním turnaji v piškvorkách jsme se rozhodli, že by byla škoda nechat náš zápal (a snad i trochu toho talentu) spát. Složili jsme dva pětičlenné týmy, které jely 5.

6. místo v celostátním kole SUDOKU

V pátek 8.6.2018 se konalo ve Vida centru celostátní finále soutěže tříčlenných družstev v řešení sudoku. Náš tým ve složení Pavla Mrhačová, Michaela Svobodová a Lukáš Mikuš se umístil na 6. místě. Gratulujeme.

Pod povrchem je první místo!

Gratulujeme naším studentkám Tereze Sedlářové, Tereze Obdržálkové a Simoně Škrabalové ze 2.C, které se umístily na prvním místě ve výtvarné soutěži Pod povrch.

Běželi přespolně

V pondělí 2. října proběhlo okresní kolo v přespolním běhu v Lužánkách. Dívky soutěžily na trase 3 km a chlapci 5 km. Soutěže se zúčastnily dva šestičlenné týmy z našeho gymnázia.

Filip Svoboda bronzový na středoevropské matematické olympiádě

Filip Svoboda získal bronzovou medaili na středoevropké olympiádě MEMO. Již 11. ročník olympiády se konal v litevském Vilniusu na konci prázdnin (21-27. srpna). Filipovi gratulujeme a jsme na něj pyšní.

6. místo v celostátním kole sudoku

Tým našich studentů ve složení Pavla Mrhačová (2.C), Nicolas Mokriš (3.B) a Lukáš Mikuš (1.B) skončil na 6. místě celostátního kola sudoku. Více informací na stránkách soutěže.

K úspěch gratulujeme.

Přebor středních škol v Malé kopané - vyhráli jsme

Do soutěže se přihlásilo 15 středních škol a gymnázií z Brna. 9.5. 2017 se hrálo první kolo a tým gymnázia Elgartova bez problémů vyhrál oba zápasy a postoupil do finále.

S matematikou až do Brazílie? Filip Svoboda úspěšný v Matematické olympiádě!

A tenhle znáte? Stará ošklivá derivace jde na procházku a potká funkci x2 × sgn(x). "Jé, ahoj funkce, já tě zderivuju..." "Varuju tě. To uděláš jenom jednou."

Další skvělý úspěch Filipa SVOBODY

  Filip totiž vyhrál krajské kolo MO, které se konalo 10. ledna 2017 na Přírodovědecké fakultě MU Brno,
když předtím perfektně zvládl úlohy domácího i školního kola kategorie A (4. a 3. roč.).

Sudoku

Dne 19. 1. 2017 se uskutečnilo školní kolo v sudoku. Zájemců bylo 25 z nichž jsme museli vybrat tři týmy po třech účastnících. V tomto kolo bylo rozhodnuto, že se dalšího kola zúčastní:
1.tým – Jorika Toffaninová, Adriana Gajarská, Marija Slavíková

Stránky

Subscribe to úspěchy