Na základě usnesní vlády  ČR  se prodlužuje krizové opatření č. 200  ze dne 26. 2. 2021 do 11. 4. 2021. Výuka tedy probíhá  nadále  pro všechny žáky distančním způsobem.


Pozvánky na přijímací zkoušky konané 3. + 4. 5. 2021 budou zaslány na email zákonného zástupce do 19 . 4. 2021 včetně všech důležitých informací o přijímacím řízení. 

Aktuality

Bude

Školní kolo biologické online olympiády proběhlo nakonec úspěšně online formou. 

Do konce dubna si můžete rezervovat místo na PV 2021. Rybníček a "broďáky" budou i letos.

PODPORUJEME LIDI S DOWNOVÝM SYNDROMEM A JEJICH RODINY!

Pokud není poskytnuta podpora, je velké riziko, že někdo zůstane vyloučen, osamocen, opuštěn. A to by bylo přece špatně! 

Za devatero hor a devatero řek, kamsi daleko, tedy až do Husovic, přišla kdysi dávno jistému hlodavci pošta.

Tento den se poprvé neoficiálně slavil již v roce 2006. O 5 let později rozhodlo Generální shromáždění OSN, že se od roku 2012 bude slavit oficiálně.

Hallo Leute!

Hier sind die Ergebnisse des deutschen Wettbewerbs:

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA 2020/ 2021 – 55. ročník

Téma je stejné, jako tomu bylo u ročníku předcházejícího.

Otevřeno je nyní přihlašování na všechny kategorie.

Stránky

Bylo

Nejen angličtinou živ je člověk. Taky se občas musí jíst. Ale když to spojíte, vznikne anglické jídlo! Pryč jsou časy, kdy byla anglická kuchyně spojována se špatným vařením.

Generace buřičů, jasně, to jsou Bezruč, Neumann, Šrámek, Toman, Dyk a Gellner. Jenomže ono to není tak jednoduché. Učíme se o tzv.

Slovo posledních měsíců je „adaptace“. Adaptujeme se na podmínky, které jsou dány situací kolem nás, rozhodnutími vlády nebo stavem našich blízkých.

1. Martin Mlečka 104 bodů

2. Erik Valenta 87 bodů

3. Štěpánka Horká 85 bodů

Bylo krásné jarní odpoledne, takové to odpoledne, kdy slunce svítí skrze stromy, člověka nikdo neruší a každému se chce říct, jak je krásně na světě.

Studenti 3.B - ruštináři dnes 25.1.2021 u příležitosti Dne Taťány (Татьянин день) čili Dne ruských studentů psali mezinárodní online diktát

Letos nám štěstí nepřálo. Z důvodu  pandemie nebylo možné uspořádat Festival francouzského filmu klasickým způsobem.

Poslední nahlédnutí do literární tvorby studentů v roce 2020 bude dvojí. Ve 2. A jsme se seznámili s tvorbou Františka Ladislava Čelakovského a fenoménem ohlasů, ve 3.

Pravidelně na konci listopadu přichází na všechny střední školy nabídka další olympiády v českém jazyce.

Zadání DÚ pro prváky - Mein Profil - je celkem jasné. Aby to ale nebyl jen textový soubor, zkusili jsme využít JAMBOARD - virtuální tabuli.

Stránky