Aktuality

Bude

Letos byl seznam maturitní čeby rozšířen o tři tituly: F. Dürrenmatt – Návštěva staré dámy, G. G. Márquez – Sto roků samoty, A. Goldflam – Doma u Hitlerů. Maturanti, čtěte a vybírejte.

PRO UČITELE I STUDENTY!!!!!!!!!!!!
POZOR! POZOR! FIRMA ONLINE JAZYKY NABÍZÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Již brzy nás čekají oslavy sto let založení školy.

Bylo

I staré knihy chtějí u někoho být. Tentokrát se to povedlo. Čtěte, jak dopadl přenosný antivariát u Danečka (převzato z facebooku se svolením autora):

Stejně jako v minulých letech, i tento rok se studenti třetích ročníků rozhodli v rámci Společenskovědního semináře, pod vedením profesora Hartmanna, zorganizovat zábavní dopoledne pro děti v Dětsk

V pondělí 18. 6. proběhla první část naší tradiční výměny s GRG gymnáziem z Vídně. Přijelo k nám 20 žáků, pro které jsme měli připravený celodenní program.

V pátek 8.6.2018 se konalo ve Vida centru celostátní finále soutěže tříčlenných družstev v řešení sudoku. Náš tým ve složení Pavla Mrhačová, Michaela Svobodová a Lukáš Mikuš se umístil na 6.

Všimli jste si, že v článcích na stránkách jsou většinou informace o mimoškolních akcích? Jasné – škola se chce prezentovat tím, co všechno dělá navíc.

Dne 23.května se 2. A vydala na přírodovědný program, který byl zaměřený na obojživelníky a plazy.

Paní Matušková nám čítala před spaním biblické příběhy. A tam to bylo! Andělé se zjevovali, aby splnili nějaké přání nebo alespoň naznačili, jak vyzrát na osud.

Přátelé z BIL Schulen ze Stuttgartu nás navštívili ve dnech 9. - 14. 5. 2018. Je to už třetí společný projekt a vzniká díky spolufinancování Česko – německého fondu budoucnosti.

...Všichni jsme byli unavení, ale šťastní a plni nových vzpomínek a zkušeností.

Odkudsi ke mně
líbezně pěje
v neznámé řeči
neznámý pták.

Stránky