zeměpis

Martin Mlečka druhý v celostátním kole zeměpisné olympiády

Martin Mlečka po suverénním vítězství v krajském kole uspěl i v celostátním kole ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY, když obsadil druhé místo.

Martin Mlečka - úspěch v zeměpisné olympiádě

Martin Mlečka letos opět suverénně zvítězil v krajském kole zeměpisné olympiády a vybojoval si postup do celostátního finále, které proběhne koncem dubna.
Gratulujeme a držíme pěsti!

Martin Mlečka druhý v celostátním kole zeměpisné olympiády

Na závěr školního roku jsem se zúčastnil celostátního kola Zeměpisné olympiády v Jílovém u Prahy.

Martin Mlečka vyhrál krajské kolo Zeměpisné olympiády

Martin Mlečka vyhrál krajské kolo Zeměpisné olympiády a postoupil do celostátního. 

Úspěch v zeměpisné olympiádě

Studenti Martin Mlečka a Daniel Krajíček reprezentovali naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády, které se uskutečnilo ve středu 26. 2. na Pedagogické fakultě MUNI.

Martin Mlečka třetí v celostátním kole zeměpisné olympiády

Celostátní kolo zeměpisné olympiády se konalo ve dnech 25.–26. 4. 2019. Zúčastnilo se celkem 50 mladých geografů, a to v kategoriích C (pro 9. třídy ZŠ) a D (pro SŠ).

Na Mohylu míru

Dne 6.5.2019 se zúčastní studenti třídy 1.C exkurze na Mohylu míru (v katastru obce Práce). zde si prohlédnou multimediální expozici a rovněž kapli památníku. Exkurze slouží k prohloubení znalostí studentů o období napoleonských válek.

Štítky:

Zima jak na Sibiři – čtvrtý ročník konference Cestou necestou

Kdo se bojí, nesmí. Zasloužilo by to pokračování, ale  bude vám to muset stačit. Doplňte si ostatně sami: do lesa, cestovat, na Sibiř, na Elgartku, do Podolí, do lékárny… Tolik možností – a ani jedna nemusí být správně. Navíc je celé to přísloví úplně špatně.

Martin Mlečka druhý v KRAJSKÉM kole zeměpisné olympiády

Nemůžeme se nepodělit o vynikající úspěch našeho studenta, Martina Mlečky z 1.C. Martin zvítězil na konci února v okresním kole zeměpisné olympiády na pedagogické fakultě MU, postoupil tudíž do krajského kola, které se konalo ve středu 20.

Štítky:

Martin Mlečka a poličan

Foto vítěze okresního kola zeměpisné olympiády s cenou, kterou si sám vybral – viz levá ruka, a jeho kmenovou 1. C v pozadí.

Martinovi budeme držet pěstí 20. března 2019, kdy se zúčastní krajského kola.

 

Ještě jednou děkujeme, Martine!

vyučující zeměpisu

Štítky:

Stránky

Subscribe to zeměpis