tělesná výchova

SPORTOVNÍ KURZ 3. A a 3. B ELBA 20. 9. - 29. 9. 2019

20. září 2019 se třídy 3. A a 3. B vydaly na strastiplnou 20ti hodinovou cestu autobusem.

Na ostrov kopců! Též známý jako ELBA.

Elgartka Run

Během oslav stoletého výročí školy proběhlo 4. 4. 2019 na Cacovickém ostrově v Brně-Maloměřicích památné běžecké klání. Závodily mezi sebou čtyři týmy z jednotlivých ročníků, pátý tým byl složený výhradně z kantorstva.

Tour de Pelješac

Jihodalmatský poloostrov Pelješac vyniká krásnou přírodou, bohatou vegetací, malebnými městečky, výbornými červenými víny a zátokami s krásnými plážemi.

Vodácko – turistický kurz

...Všichni jsme byli unavení, ale šťastní a plni nových vzpomínek a zkušeností.

Aerobic s mistryní světa?!

Co se to na Elgartce ještě nevymyslí…
Hodina tělesné výchovy má na naší škole spoustu podob, ale zacvičit si aerobic s mistryní České republiky, mistryní Evropy a druhou vícemistryní světa roku 2017 ? To se jen tak nevidí!

Běželi přespolně

V pondělí 2. října proběhlo okresní kolo v přespolním běhu v Lužánkách. Dívky soutěžily na trase 3 km a chlapci 5 km. Soutěže se zúčastnily dva šestičlenné týmy z našeho gymnázia.

Přebor středních škol v malé kopané – vyhráli jsme

Do soutěže se přihlásilo 15 středních škol a gymnázií z Brna. 9. 5. 2017 se hrálo první kolo a tým Gymnázia Elgartova bez problémů vyhrál oba zápasy a postoupil do finále. Družstvo bylo perfektně sehrané a všichni se na výsledku podíleli.

Naděje v posledních vteřinách

První prosincový den proběhlo první kolo Středoškolské florbalové ligy. Ve hře byl postup do druhého kola a s námi ve skupině byla Střední škola strojírenská a elektrotechnická Trnkova a Střední průmyslová škola Sokolská.

Plavecké závody

Ve čtvrtek 24.11. se konaly na plaveckém bazéně TJ Tesla středoškolské závody v plavání. Tak jako každý rok jsme měli i my své zastoupení. Bylo jím družstvo dívek, které si vyplavalo konečné 2.místo v Brně.

Elba 2016: Nevstoupíš dvakrát na stejnou Elbu

Ráj na zemi. Modré zátoky pod zelenými útesy, písčité i oblázkové pláže, myriády barevných rybek ochotných nechat se opít rohlíkem, vraky obrostlé mořskými řasami.

Stránky

Subscribe to tělesná výchova