výměnný pobyt

Partnerství s BIL Schulen Stuttgart potřetí aneb Projekt Brno a Stuttgart – města v zeleni

Přátelé z BIL Schulen ze Stuttgartu nás navštívili ve dnech 9. - 14. 5. 2018. Je to už třetí společný projekt a vzniká díky spolufinancování Česko – německého fondu budoucnosti. Brněnské setkání bylo pestré.

Maďarsko. Už je to tu zas!

Vám se to řekne: "Na výměnný pobyt bych chtěl do Austrálie/USA/Velké Británie/Jižní Afriky!" Bylo by to skvělé. První problém jsou samozřejmě finance (čím dál, tím je to dražší). Druhý problém vypadá jako výhoda. Všichni tam mluví anglicky. To ano. Ale mluví anglicky… pořád.

Výměnný pobyt - Budapešť očima účastníka

V neděli 28. května jsme se jakožto účastníci výměnného programu vydali na druhou část letošního ročníku, tentokrát tedy do Budapešti.

Hungarologové celé Elgartky, spojte se a vydejte se vlakem do maďarské metropole!

Szia! aneb Maďaři opět v Brně

Z výměny s budapešťským gymnáziem se pomalu stává příjemná tradice. A já pevně doufám, že tradicí se stane i to, že články na web píšou studenti. Tentokrát se toho ujala jedna z účastnic, Jitka Vejtasová (2.C).

Výměnný pobyt - Maďarsko

Byli jste někdy v Budapešti? Ne? A chtěli byste? Nebo jste v Budapešti byli a chtěli byste se tam podívat, protože to nádherné město stojí za návštěvu? Pojeďte se vyměnit!

Projekt na Elgartce

Brno a Stuttgart jsou partnerská města a v rámci tohoto partnerství se Gymnázium v Husovicích  zúčastnilo projektu Partnerství Brno – Stuttgart - Společně v Evropě, který byl spolufinancován Česko - německým fondem budoucnosti.

Welcome to Budapest!

Vstávat a cvičit, jedeme do Budapešti!

Výměnný pobyt aneb Byli u nás Maďaři!

Osm statečných se zúčastnilo úvodní fáze historicky prvního výměnného pobytu s Fasori Gimnázium z Budapešti.

Výměnný pobyt s Maďarskem: první etapa

"Jó napot!" řekly by vám dámy na úvodní fotce, kdyby se s vámi setkaly. Jsou to totiž maďarské učitelky. Ano (tedy "igen"), máme tu návštěvu z Maďarska, konkrétně z Fasori Gimnázium Budapešť. 

Propagační video pro budapešťské gymnázium

Jak jsme slíbili v tomto článku, přinášíme video o škole pro spřátelené budapešťské gymnázium.

Subscribe to výměnný pobyt