Fasori Gimnázium

Střípky z Budapešti

Každý rok přijedou Maďaři z budapešťského gymnázia. Každý rok navštívíme Budapešť. Už to tak několik let chodí – a vždycky si to účastníci velmi chválí. Nebudeme popisovat, jak výměna probíhá, ostatně, pokud jste studenti, zkuste si to příští rok sami.

Maďarsko. Už je to tu zas!

Vám se to řekne: "Na výměnný pobyt bych chtěl do Austrálie/USA/Velké Británie/Jižní Afriky!" Bylo by to skvělé. První problém jsou samozřejmě finance (čím dál, tím je to dražší). Druhý problém vypadá jako výhoda. Všichni tam mluví anglicky. To ano. Ale mluví anglicky… pořád.

Výměnný pobyt - Budapešť očima účastníka

V neděli 28. května jsme se jakožto účastníci výměnného programu vydali na druhou část letošního ročníku, tentokrát tedy do Budapešti.

Hungarologové celé Elgartky, spojte se a vydejte se vlakem do maďarské metropole!

Szia! aneb Maďaři opět v Brně

Z výměny s budapešťským gymnáziem se pomalu stává příjemná tradice. A já pevně doufám, že tradicí se stane i to, že články na web píšou studenti. Tentokrát se toho ujala jedna z účastnic, Jitka Vejtasová (2.C).

Výměnný pobyt - Maďarsko

Byli jste někdy v Budapešti? Ne? A chtěli byste? Nebo jste v Budapešti byli a chtěli byste se tam podívat, protože to nádherné město stojí za návštěvu? Pojeďte se vyměnit!

Welcome to Budapest!

Vstávat a cvičit, jedeme do Budapešti!

Výměnný pobyt aneb Byli u nás Maďaři!

Osm statečných se zúčastnilo úvodní fáze historicky prvního výměnného pobytu s Fasori Gimnázium z Budapešti.

Výměnný pobyt s Maďarskem: první etapa

"Jó napot!" řekly by vám dámy na úvodní fotce, kdyby se s vámi setkaly. Jsou to totiž maďarské učitelky. Ano (tedy "igen"), máme tu návštěvu z Maďarska, konkrétně z Fasori Gimnázium Budapešť. 

Subscribe to Fasori Gimnázium