sport

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL SŠ DÍVKY

V úterý 4.6. 2019 se konal v beachvolejbalovém areálu Sokolák tradiční turnaj ve středoškolském plážovém volejbalu. 

Elgartka Run

Během oslav stoletého výročí školy proběhlo 4. 4. 2019 na Cacovickém ostrově v Brně-Maloměřicích památné běžecké klání. Závodily mezi sebou čtyři týmy z jednotlivých ročníků, pátý tým byl složený výhradně z kantorstva.

Aerobic Master Class

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 proběhl 20. ročník městského kola soutěže středních škol v aerobiku.

Štítky:

Středoškolské hry ve florbale

Ve dnech 20.11. a 22.11. 2018 se studenti našeho gymnázia zúčastnili středoškolského florbalového turnaje.

Štítky:

Tour de Pelješac

Jihodalmatský poloostrov Pelješac vyniká krásnou přírodou, bohatou vegetací, malebnými městečky, výbornými červenými víny a zátokami s krásnými plážemi.

Aerobic s mistryní světa?!

Co se to na Elgartce ještě nevymyslí…
Hodina tělesné výchovy má na naší škole spoustu podob, ale zacvičit si aerobic s mistryní České republiky, mistryní Evropy a druhou vícemistryní světa roku 2017 ? To se jen tak nevidí!

Běželi přespolně

V pondělí 2. října proběhlo okresní kolo v přespolním běhu v Lužánkách. Dívky soutěžily na trase 3 km a chlapci 5 km. Soutěže se zúčastnily dva šestičlenné týmy z našeho gymnázia.

Přebor středních škol v Malé kopané - vyhráli jsme

Do soutěže se přihlásilo 15 středních škol a gymnázií z Brna. 9.5. 2017 se hrálo první kolo a tým gymnázia Elgartova bez problémů vyhrál oba zápasy a postoupil do finále.

Finále ve florbalu

Dne 9. prosince 2016 sehrály naše florbalistky finálová utkání. Bohužel se nám již nepodařilo zopakovat vítězství z předcházejícího kola. S družstvem Gymnázia tř. kpt. Jaroše jsem prohráli 3:0 a rovněž i s Gymnáziem Botanická jsme prohráli 3:2 tentokrát po urputném boji.

PING PONGOVÝ TURNAJ!

19.-20.12. o velkých přestávkách proběhne na naší škole turnaj v ping pongu. Soutěžit se bude mezi třídami ve 2 kategoriích. Dvouhra a čtyřhra. V rámci tříd bude v průběhu tělocviku do 15.12. probíhat kvalifikace, kdy si třídy vyberou své 3 zástupce.            

Stránky

Subscribe to sport