Archiv

První odpoledne otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium a jejich rodiče na den otevřených dveří, který proběhne v pondělí 14. ledna 2019 od 15 do 18 hodin. Provedeme vás školou, poskytneme informace o studiu i o přijímacích zkouškách a zodpovime vaše dotazy.

Druhé odpoledne otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium a jejich rodiče na druhý den otevřených dveří, který proběhne v pondělí 21. ledna 2019 od 15 do 18 hodin. Provedeme vás školou, poskytneme informace o studiu i o přijímacích zkouškách a zodpovíme vaše dotazy.

Rozsvěcení stromku v Husovicích

V neděli 2.12.2018 se bude rozsvěcet vánoční stromek na náměstí Republiky. Přibližně v 16:50 zde vystoupí pěvecký sbor našeho gymnázia s pásmem písní a koled. Přijďte nasát vánoční atmosféru.

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMČINĚ

Ve středu 12. 12. 2018 v 9 hod. se bude konat konverzační soutěž v němčině. Studenti budou rozděleni do dvou kategorií podle ročníku. Soutěžící se krátce představí, popíší jednoduchý obrázek a připraví si povídání na zadané téma. 

Olympiáda v českém jazyce

v pondělí 26. listopadu 2. a 3. vyučovací hodinu v učebně 210

VÍDEŇ 19. 12. 2018

POZOR - POZOR - POZOR!!!    Studenti, hlaste se na adventní zájezd do Vídně! Poslední volná místa! I pro studenty francouzštiny a ruštiny! Program zde

Filmové představení MILADA

16. 11. 2018 v kině Lucerna

Povídání o Praze

Stejně jako kališníci vydávali se na rejsy za účelem šíření svých neotřelých ideálů na místa, kde pokrytečtí katoličtí kněží prodávali odpustky jako housky na krámě, tak rozhodli jsme se i

Štítky:

PĚVECKÝ VÝJEZD

17. října jsme společně se studentkami našeho gymnázia odjely na třídenní soustředění pěveckého sboru. Jako každoročně jsme se ubytovaly v penzionu Athéna v obci Suchý u Boskovic. Nádherné hlasy altu a sopránu se střídaly od rána do večera.

Štítky:

Stránky

Subscribe to Archiv