soutěž

ERGEBNISSE DES DEUTSCHEN WETTBEWERBES

Hallo Leute!

Hier sind die Ergebnisse des deutschen Wettbewerbs:

  1. Platz - Klára Vančurová

  2. Platz - Elizabeta Petrová

ACHTUNG! ACHTUNG! WETTBEWERB!

ACHTUNG! ACHTUNG!

Wir laden euch zu einem Wettbewerb in der deutschen Sprache ein.

Bildet die Powerpoint – Präsentation (10 Slide) über einen Bezirk oder ein Gebiet in der Tschechischen Republik, wohin ihr

Ruský diktát online

Studenti 3.B - ruštináři dnes 25.1.2021 u příležitosti Dne Taťány (Татьянин день) čili Dne ruských studentů psali mezinárodní online diktát

Martin Mlečka vyhrál krajské kolo Zeměpisné olympiády

Martin Mlečka vyhrál krajské kolo Zeměpisné olympiády a postoupil do celostátního. 

Konverzační soutěž v ANJ

První únorové pondělí patřilo konverzační soutěži v anglickém jazyce. Všech 15 účastníků předvedlo své jazykové dovednosti a nezaskočila je ani záludná témata, ani všetečné dotazy komise.

Úspěch v zeměpisné olympiádě

Studenti Martin Mlečka a Daniel Krajíček reprezentovali naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády, které se uskutečnilo ve středu 26. 2. na Pedagogické fakultě MUNI.

Biologická olympiáda

Školní kolo biologické olympiády, tentokrát na téma: Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte! Proběhlo na našem gymnáziu ve čtvrtek 6. února.

A tak se z toho stala tradice

Dne 23. 1. 2020 jsem se společně s Martinem Gaideczkou ze 4. B zúčastnil okresního kola Olympiády z českého jazyka.

HuHla 2020

Pod tímto zdánlivě dehonestujícím názvem se skrývá událost veskrze ušlechtilá – recitační soutěž Husovický hlas. Koná se na naší škole již tradičně v posledním lednovém týdnu. Dlužno s potěšením konstatovat, že úroveň přednesu i zájem studentstva stále stoupá. 

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Jako již tradičně anglická sekce i letos pořádá konverzační soutěž, která se tentokrát uskuteční 3.2.2020. Účastníci budou vybráni z prvních tří ročníků a svou výřečnost i jazykovou vybavenost předvedou před čtyřčlennou komisí. Tři nejlepší získají věcné ceny a především hřejivý pocit úspěchu!

Stránky

Subscribe to soutěž